Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Monte Verdi

Kulinarną podróż uprzyjemnia oryginalny wystrój restauracji Monte. Pomieszczenia mają kameralny i przytulny charakter. W środku dominuje ciepła, słoneczna kolorystyka, a pastelowe odcienie pomarańczu i beżu idealnie podkreślają aromaty dobiegające z kuchni. Ciekawym akcentem, stanowiącym ukłon w stronę miłośników sztuki nie tylko kulinarnej są abstrakcyjne obrazy autorstwa przyjaciółki właścicielki restauracji Monte.


Uczcie towarzyszy przyjemna, nastrojowa muzyka tworząca klimatyczne tło dla rozmów prowadzonych przy stole. Lokal ma 30 miejsc wewnątrz oraz 20 miejsc w ogródku letnim, w którym można rozkoszować się śródziemnomorskimi przysmakami pod gołym niebem. Wizyta w tym lokalu to doskonały pomysł na poprawę samopoczucia i zapomnienie o codziennych stresach, bo przyjazna obsługa i stylowa dekoracja czynią z niej istną oazę spokoju i odprężenia. 


Znakomite kompozycje smakowe to efekt wieloletnich doświadczeń i troski o zadowolenie klientów odwiedzających restaurację w poszukiwaniu wytchnienia od codzienności i smakowitego jedzenia najwyższej jakości.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia