Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Mia

RESTAURACJA MIA TO RESTAURACJA AMERYKAŃSKA OTWARTA NA PAŃSTWA POTRZEBY I OCZEKIWANIA. W przytulnej i kameralnej atmosferze omówicie u nas sprawy biznesowe, pouczycie się, porozmawiacie z bliskimi przy kawie, zjecie pyszne i urozmaicone śniadanie. U nas znajdziecie zarówno zaciszną przestrzeń do pracy, jak i miejsce do organizacji małych przyjęć urodzinowych czy innych spotkań rodzinnych i firmowych. Restauracja Mia to miejsce na każdą okazję. Naszą siłą jest prostota i oryginalność – w nie wierzymy. Jesteśmy kreatywni i autentyczni. Klientów obsługujemy z najwyższą starannością, a co najważniejsze –z uśmiechem. To zadowolenie klientów i spełnianie ich często niestandardowych oczekiwań są dla nas najważniejsze.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte