Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Magiel Cafe

Gotuję kuchnię „śródziemnopolską”, opartą na łączeniu polskich składników i smaków oraz wpływów kuchni regionu śródziemnomorskiego. Sezon, surowiec, smak, czyli zgodnie z porami roku, w oparciu o świeże, sezonowe składniki. Kartę zmieniamy co sezon, czyli co kilka tygodni (szczególnie wiosną i latem), a na tablicach przy barze umieszczamy dodatkowo dania, które polecamy w danym dniu. Na pierwszym miejscu stawiam treść, czyli surowiec i smak. Forma ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Trzyma się blisko najlepszego surowca, i widać to na talerzu. Do zrozumienia co na nim jest, wystarczy spojrzenie, nie będzie potrzebny tłumacz czy przewodnik. Kuchnia molekularna …. smak i zapach są molekularne z natury…

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia