Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Fortezza

Restauracja Fortezza to miejsce pełne historii. Stało się tak w momencie, w którym właściciele tego wspaniałego miejsca puścili wodzę fantazji i postanowili wybudować piękną restaurację na podwalinach dziewiętnastowiecznego fortu.


Powstało miejsce, które ma swój klimat, a przede wszystkim ceni sobie smaczne potrawy. Największą wagę przywiązujemy do jakości naszych dań. Każdy produkt jest świeży, zdrowy i przede wszystkim smaczny. Jeśli dodamy do tego umiejętności naszego szefa kuchni, to otrzymamy prawdziwe, kulinarne dzieła sztuki.  

Suma tych dwóch argumentów pozwoliła nam zbudować wspaniałe miejsce, w którym oprócz odpoczynku można delektować się smacznymi potrawami i cieszyć oko wspaniałym wnętrzem Restauracji Fortezza. 


Serdecznie zapraszamy!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia