Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Dworek

Restauracja Dworek jest firmą rodzinną z bardzo długą historią. Zapoczątkował ją dziadek braci Zielińskich prowadząc karczmę we wsi Folwarki przy ruchliwym trakcie Katowice – Piotrków. Kontynuując rodzinne tradycje w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku Pan Zenon Zieliński kupił i wyremontował stary dworek w podłódzkich Łagiewnikach. Położony na terenie rezerwatu „ Wzniesień Łódzkich” lokal jest miejscem zasługującym na szczególną uwagę wszystkich którzy cenią sobie piękno natury i dobrą polską kuchnię. Dzisiaj restaurację prowadzą wnukowie Grzegorz i Marek Zielińscy ( trzecie pokolenie ) co jest niezwykle rzadkie w dzisiejszych czasach. Niewątpliwym atutem jest również to, że restauracja znajduje się przy niezwykle uczęszczanej trasie z Warszawy do Łodzi i dalej na południe Polski co pozwala na spokojny odpoczynek i smaczny posiłek przed dalszą podróżą .

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia