Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Dubrovnik - Chata Chorwata

Niegdyś mogliśmy próbować kuchni jugosłowiańskiej. Dzisiaj możemy cieszyć się kuchnią różnych narodowości, które kiedyś były zebrane w jednym państwie. Zacznijmy od kuchni chorwackiej. Najciekawszym miejscem do biesiadowania jest "Chata Chorvata". Jest to miejsce, w którym możemy poczuć się jak w Dubrovniku, ale zarazem łączy w sobie specyficzny klimat całych Bałkanów. Warto wiedzieć, że jest to wyjątkowa restauracja, w której możemy spróbować oryginalnego piwa przywiezionego wprost z browaru i przechowywanego w ogromnych Tankach. Naszą specjalnością jest kuchnia bałkańska. Warszawa to miejsce w którym nas znajdziesz i będziesz miał okazję na skosztowanie naszych przysmaków. "Chata Chorvata" to restauracja położona an tyłach hotelu Novotel. Miejsce to zostało kompletnie odmienione w roku 2012 i od tej pory przyciąga żądnych dobrej zabawy i smacznego jedzenia gości z Warszawy oraz z wszystkich okolic świata.Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia