Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Boruta

Restauracja Staromiejska Boruta powstała na początku lat 90-tych. Znajdujemy się przy rynku Nowego Miasta. Nasze wnętrze jest stylowo urządzone w staromiejskim klimacie i posiada niepowtarzalny diabelski nastrój. Jest to idealne miejsce na romantyczną kolację czy spotkanie w większym gronie.

Poza sezonem do Państwa dyspozycji oddajemy 2 sale gdzie pomieścimy około 80 Gości. W tle sączy się spokojna muzyka, która może być zmieniona zgodnie z Państwa życzeniem. W sezonie letnim otwieramy ogródek usytuowany wśród naturalnej zieleni na Rynku, w którym jest 130 miejsc dla naszych Gości. Znajdują się w nim bujano-suwane ławki, które są ciekawym urozmaiceniem.


Menu zmienia się według pór roku. Oferujemy potrawy sporządzone z najwyższej jakości produktów, wykonane przez wybitnie uzdolnionych, młodych kucharzy - jest to połączenie polskiej tradycji z nowoczesnością, które pozwala zaspokoić wysublimowane gusta i smaki naszych Gości. Proponujemy również szeroki wybór win z całego świata. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia