Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Amadeus

Stare Miasto Kraków – to tu na rogu ulic Św. Krzyża i Mikołajskiej w XV wieku wybudowano kamienicę, w której odrestaurowanych piwnicach mieści się obecnie Restauracja Amadeus .
Piwnicom hotelu niepowtarzalny charakter nadają sale inspirowane włoskim barokiem, z licznymi freskami, kolumnami, obrazami, dopełnione stylowymi meblami. Restauracja Amadeus, to miejsce spotkań rodzinnych i biznesowych. To tutaj każdy z gości może zasmakować w wykwintnych daniach naszej kuchni.  Kompozycje kulinarne z potraw kuchni międzynarodowej z wieloma polskimi akcentami, a wśród nich polędwiczka z dzika podana z voule vent z musem z oscypka i flambirowanymi gruszkami, to efekt pasji, z jaką szef kuchni przygotowuje dla Państwa potrawy. Oryginalność menu i wieloletnie doświadczenie sprawia, że najwięksi smakosze znajdą tu coś dla siebie. To tu w ciszy i prywatności gościli: Krzysztof Penderecki, Aleksander Kwaśniewski, Franciszek Macharski, Steve Fosset, Edmund Hillary, Allan Starski, Michaił Barysznikow, Ludmiła Putin, Kazimierz Marcinkiewicz, Leszek Balcerowicz, Leszek Kołakowski, Agnieszka Holland i wielu innych gości czterogwiazdkowego hotelu Amadeus. Restauracja Amadeus - Jedyne takie miejsce.

- niezwykle bogaty wybór win z całego świata, największy wybór staropolskich wódek, nalewek i likierów. 


Restauracja Amadeus – Jedyne takie miejsce…

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte