Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Abażur

Restauracja Abażur ( dawniej Salon Kulinarny) powstała w wyniku przeprowadzonych przez Panią Magdę Gessler Kuchennych Rewolucji. Pani Magda nadając nowa nazwę ABAŻUR wprowadziła do wnętrza żywy, pomarańczowy kolor, do menu elementy kuchni francuskiej, a kartę zdecydowanie skróciła. W efekcie Restauracja ABAŻUR to: Wyjątkowe wnętrze - nastrojowe, ciepłe, kameralne i eleganckie Wspaniała kuchnia inspirowana smakami Francji - łącząca tradycyjną kuchnię francuską z autorskimi propozycjami kucharzy Profesjonalna, miła obsługa - służąca Państwu pomocą w wyborze dań, napojów i pasujących do potraw win. Wraz a naszym zespołem dołożymy wszelkich starań, aby spędzony u nas czas był niezapomnianym przeżyciem.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia