Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Repubblica Italiana

W restauracji znajdziecie wyborne wina, wyśmienitą kuchnię, inspirującą kawę, a może… przede wszystkim to, co trudno nazwać i opisać a łatwiej poczuć? Czyli atmosferę słodkiego lenistwa, braku pośpiechu i długich rozmów. Repubblica Italiana to restauracja włoska na warszawskiej Saskiej Kępie, która poza doznaniami smakowymi, serwuje również niezapomnianą aurę. Dzięki nam możesz na chwilę poczuć się, jakbyś przeniósł się do Włoch. Tutaj lekkość bytu daje się odczuć na każdym kroku – poczynając od delikatnych, ale błogo sycących dań, a na pogodnych uśmiechach zadowolonych gości kończąc. Republika to miejsce, które uspokaja, ale jednocześnie inspiruje i pobudza do czerpania radości z życia. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte