Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Qrudo Food & Wine

Idąc z duchem czasu i korzystając z długoletniego doświadczenia otwarliśmy nowy punkt na kulinarnej mapie Krakowa. Qrudo to połączenie naszego zamiłowania do tradycyjnych, a zarazem wyszukanych potraw. Współgrające z nimi wyselekcjonowane wina z różnych zakątków świata ukazują bogactwo smaków nowoczesnej kuchni polskiej.


Dokonujemy wszelkich starań, aby nasi Goście poczuli wyjątkowość miejsca, które zapada w pamięci na długo. Wyszkoleni kucharze oraz profesjonalna obsługa tworzą zgrany zespół, dzięki temu można wyczuć niezwykła atmosferę panującą w naszej restauracji. Nowo wyremontowany lokal nadaje świeżości zabytkowej kamienicy w sercu Krakowskiego Kazimierza.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia