Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Informacje Pub Pizzeria „Oaza”

Pub Pizzeria „Oaza” to nie tylko pizza... to wyjątkowe miejsce położone niedaleko pałacu Radziwiłłów. Ciekawy wystrój wnętrza, zimne piwo, dobra muzyka, wspaniali ludzie tworzą niezapomniany klimat.


Znajdziecie tutaj doskonałe miejsce gdzie możecie się spotkać z przyjaciółmi, spokojnie porozmawiać, urządzić uroczyste przyjęcie czy też imprezę ze znajomymi, wieczór kawalerski lub panieński, posłuchać muzyki, potańczyć czy zagrać w Dart'a lub Bilard to wszystko jest właśnie u nas. Latem zapraszamy do naszego ogródka pod parasolami w cichej okolicy. Pub ten jest alternatywą zarówno dla osób odwiedzających lokale w tym rejonie, jak i mieszkańców gminy. Miła i profesjonalna obsługa, oraz wyjątkowy wystrój tego miejsca jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających bywalców pubów.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia