Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Piwoteka Narodowa

W świecie zdominowanym przez jasne lagery, często utożsamiane z „jedynym i prawdziwym piwem” pojawił się sprzeciw tych, których taki stan rzeczy zaczął nudzić i irytować. Dzięki temu dookoła nas powstaje coraz więcej małych browarów, warzących piwa do tej pory na naszym rynku niedostępne. Jako, że piwo najprzyjemniej spożywa się w gronie przyjaciół, a nie wszyscy lubią siedzieć w domu, potrzebne było dla nich miejsce, gdzie poczują się dobrze. Wyszliśmy tym oczekiwaniom naprzeciw i tak w 2011 roku powstała Piwoteka Narodowa. Pub, w którym nie znajdziecie byle jakich piw koncernowych, gdzie nie brukamy piwa dolewając do niego soku czy podając je w butelce. To lokal, w którym za każdym razem napijesz się czegoś nowego, gdzie przy dźwiękach dobrej muzyki odkryjesz, że piwo może smakować inaczej. Dołącz z nami do piwnej rewolucji!


Piwoteka Narodowa to 15 kranów (w tym 2 pompy) z ciągłą rotacją piw i kilkadziesiąt piw butelkowych z różnych krajów, w wielu stylach. Mamy piwa z Polski, Czech, Niemiec, Belgii, USA, Wielkiej Brytanii i kilku innych. American India Pale Ale, Whisky Dry Stout, Imperial Witbier czy Amber Lager? Jeśli nie będziecie mogli się zdecydować, nasza obsługa opowie Wam o dostępnych piwach i pomoże w wyborze tego, na co macie ochotę. Oferujemy też szeroki zakres piwnych przekąsek, m. in. orzeszki, chipsy, Nachos, suszone owoce morza lub suszona wołowina – w sam raz by podkreślić smak pitego trunku.


Mamy przyjemność nie serwować Tyskiego, Żywca i Okocimia! 2 pompy i 13 czynnych nalewaków z piwem (w sumie 15 kranów) oraz kilkadziesiąt piw butelkowych w ofercie. Tylko dobre piwo - bez ściemy!

Rezerwacje prosimy składać mailowo (rezerwacje@piwoteka.pl) lub po godzinie 14:00 telefonicznie. Zarezerwowane stoliki trzymamy do 15 minut po ustalonym czasie rezerwacji, po tym czasie rezerwacja zostaje anulowana.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte