Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Piwiarnia

Piwiarnia jest idealnym miejscem dla każdego fana sportowych emocji, ale nie tylko. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. W Warce znajduje się 11 telewizorów, co pozwala na dokładne oglądanie relacji sportowych bez względu na miejsce w którym się siedzi. W Piwiarni można obejrzeć każde wydarzenie sportowe, ponieważ do dyspozycji są kanały sportowe nadawane przez dekodery z NC+ oraz Polsatu.

Głównym trunkiem w Piwiarni jest piwo Warka, ale oprócz tego są liczne piwa do wyboru, takie jak Żywiec, Heineken czy Paulaner. Lokal jako jedyny w mieście posiada specjalną propozycję dla większych grup. Do wyboru jest cały metr piwa (10x0,5L) albo mniej, pół metra (5x0,5L) a od niedawna wieża piwa (5L lub 3L). Dodatkową opcją jest kufel litrowy, który kosztuje mniej niż dwie Warki 0,5L. Doskonałą propozycją dla Pań jest pyszna Warecka Chelada z syropami do wyboru, która można wypić tylko tutaj.  

W Warce na gości czekają również doskonałe przekąski, z których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Dla głodnych piwoszy Piwiarnia oferuje sycącą golonkę lub soczystą karkówkę grillowaną. Do wyboru są również liczne przekąski takie jak krążki cebulowe czy chleb ze swojskim smalcem i ogórkiem.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte