Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Piwiarnia Warka

Piwiarnia Warka to miejsce gdzie wszystko ma wyśmienity styl i smak. Ceglane ściany z elementami sportowymi, piwo podawane na metry, domowe flaczki , dobrze zrobiona golonka przy wódce smakuję jeszcze lepiej. Piwny świat to wieczory pełne emocji przy wydarzeniach sportowych, których transmisje można zobaczyć z każdego miejsca w lokalu. Cykliczne promocje na każdy dzień tygodnia w atrakcyjnej cenie. Profesjonalna i zawsze uśmiechnięta obsługa. Dysponujemy miejscem dla Gości palących, a w letnie dni zapraszamy doogródka piwnego. Tylko w Piwiarni szeroki wybór piwa , pyszne jedzenie i fantastyczny klimat do spędzenia czasu ze znajomymiPokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte