Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia

Restauracja Piwiarnia Warka

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Piwiarnia Warka

Piwiarnia Warka to miejsce gdzie wszystko ma wyśmienity styl i smak. Ceglane ściany z elementami sportowymi, piwo podawane na metry, domowe flaczki , dobrze zrobiona golonka przy wódce smakuję jeszcze lepiej. Piwny świat to wieczory pełne emocji przy wydarzeniach sportowych, których transmisje można zobaczyć z każdego miejsca w lokalu. Cykliczne promocje na każdy dzień tygodnia w atrakcyjnej cenie. Profesjonalna i zawsze uśmiechnięta obsługa. Dysponujemy miejscem dla Gości palących, a w letnie dni zapraszamy doogródka piwnego. Tylko w Piwiarni szeroki wybór piwa , pyszne jedzenie i fantastyczny klimat do spędzenia czasu ze znajomymiPokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia