Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

17 zdjęć
Na mapie

Informacje Piotrkowska Klub 97

Klub 97 od 16 lat króluje na łódzkim firmamencie życia klubowo - pubowego. To połączenie restauracji, pubu, klubu muzycznego i niezwykle oryginalnych sal jadalnych, które zaprojektował Marek Janiak i Wojciech Saloni. To właśnie oni nadali klubowi charakterystyczny styl retro, łaczacy z powodzeniem metal, szkło i drewno. Dziewietnastowieczne wnętrze kamienicy, dzieki genialnemu projektowi, uzyskało styl, który fenomenalnie komponuje się z łódźkim klimatem przedwojennych mieszkan. Klub 97 podzielony jest na dwa pietra i jedenaście sal, różniących sie charakterem i stylem; do klienta należy jedynie wybór miejsca i forma spędzenia czasu. Zapewniamy komfort, piekne otoczenie i kameralna atmosfere.Ogródek nazywany "Pietryna", który jest również w posiadaniu Klubu 97, jest jego wizytówka. Jest przeszklony, wielosezonowy oraz dwupietrowy, latem - szczegolnie atrakcyjny wizualnie, dzieki kwiatom otaczajcym konstrukcje. Ewenement na skalę międzynarodowa.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte