Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Piccola Italia

Nasza skromna restauracja powstała w roku 1998 i od tego czasu staraliśmy się zawsze dawać naszym klientom wszystko co najlepsze z tego co ma do zaoferowania oryginalna kuchnia włoska. Wraz z moimi kucharzami korzystamy tylko z oryginalnych receptur i używam do tego ekskluzywne włoskie produkty, dzięki czemu przyczyniamy się do rozprzestrzeniania się włoskiej kultury kulinarnej. Dzięki menu w restauracji Piccola Italia, polskie podniebienia mogą zasmakować prawdziwych smaków rodem z Umbri, a na to najlepszym przykładem jest obecność Czarnej Trufli oraz wędliny z okolic Valneriny w naszym menu, które wprowadziliśmy od niedawna i są typowe dla mojego, zielonego regionu.Jak zawsze wszystkie produkty niezbędne do przygotowania tych wszystkich pyszności są wybierane i importowane bezpośrednio z Włoch, z okolic mojego rodzinnego domu. To jest mój sposób na to by dawać Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie. Jesteśmy dumni z tego, iż udało nam się stworzyć restaurację, która słynie z prawdziwej włoskiej kuchni w Warszawie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia