Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Piccola Italia

Nasza skromna restauracja powstała w roku 1998 i od tego czasu staraliśmy się zawsze dawać naszym klientom wszystko co najlepsze z tego co ma do zaoferowania oryginalna kuchnia włoska. Wraz z moimi kucharzami korzystamy tylko z oryginalnych receptur i używam do tego ekskluzywne włoskie produkty, dzięki czemu przyczyniamy się do rozprzestrzeniania się włoskiej kultury kulinarnej. Dzięki menu w restauracji Piccola Italia, polskie podniebienia mogą zasmakować prawdziwych smaków rodem z Umbri, a na to najlepszym przykładem jest obecność Czarnej Trufli oraz wędliny z okolic Valneriny w naszym menu, które wprowadziliśmy od niedawna i są typowe dla mojego, zielonego regionu.Jak zawsze wszystkie produkty niezbędne do przygotowania tych wszystkich pyszności są wybierane i importowane bezpośrednio z Włoch, z okolic mojego rodzinnego domu. To jest mój sposób na to by dawać Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie. Jesteśmy dumni z tego, iż udało nam się stworzyć restaurację, która słynie z prawdziwej włoskiej kuchni w Warszawie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia