Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Piccola Italia

Restauracja włoska Piccola Italia powstała w 1998 roku według mojego pomysłu na stworzenie kawałka Italii ze smakami i atmosferą prawdziwych lokali włoskich.


Nie chciałem kolejnej, luksusowej restauracji, chciałem stworzyć lokal gdzie będzie można odkryć prawdziwą włoską kuchnię, kuchnię naszych mam. 

Samo otwarcie lokalu, zważywszy na lokalizację przyszłej restauracji to było jak zakład ze mną samym. 

Lokal znajdował się poza centrum w dzielnicy zwanej Ochota gdzie przebiegała główna droga zwana Al.Krakowska, do tego lokal mieścił się na pierwszym piętrze starego pawilonu oddalonego od międzynarodowego lotniska ok 5 min. Po pierwszych trzech latach pracy, zdałem sobie sprawę, że liczba klientów rośnie w niesamowitym tempie, w efekcie tego otworzylismy drugą salę z piecem do pizzy opalanym drewnem.  

Dziś restauracja jest w stanie pomieścić do 140 osób z podziałem na palących i nie palących. Wszyscy pytają: jaki jest sekret kuchni Piccola Italia?

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia