Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Petit Appetit

Bistro piekarnia Petit Appetit to przestronne i eleganckie miejsce w centrum Warszawy, w którym warto się zatrzymać. W powietrzu unosi się zapach świeżo wypiekanego pieczywa a zza baru kuszą wszelkiego rodzaju słodkości.

W nowoczesnym wnętrzu Petit Appetit można wypić świetną kawę przy porannej gazecie, delektować się śniadaniami, wpaść na lunch w trakcie dnia pracy oraz przekąsić słodki podwieczorek. Po ciężkim dniu zapraszamy na lampkę wina z widokiem na tętniący życiem Nowy Świat.


Nasze menu opiera się na świeżo wypiekanym pieczywie z oryginalnych francuskich mąk. Zapraszamy do podglądania naszych piekarzy podczas pracy. Nasi kelnerzy z przyjemnością opowiedzą o każdym chlebie czy bagietce oraz skomponują wymarzoną sałatkę. Na śniadania proponujemy kanapki, ciepłe tartines z francuska oliwą, naleśniki oraz puszyste omlety na słono i słodko z konfiturami lub pysznymi czekoladami. Serwujemy również quiche oraz świeże sezonowe sałatki. Wszystko przygotowywane jest na miejscu a w każde danie nasi piekarze i cukierniczki wkładają dużo serca. Bazujemy na produktach wyłącznie francuskich i tylko najwyższej jakości.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte