Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Paul

Historia PAUL rozpoczęła się w 1889 roku, w Croix niedaleko Lille we Francji. Dziś po 126 latach PAUL obecny jest w ponad 30 krajach. Od Miami po Londyn, od Tokio do Dubaju poprzez swoje doskonałe produkty, takie jak pieczywo, viennoiserie czy pâtisserie, propaguje francuską kuchnię oraz styl życia.


W pierwszej restauracji PAUL w Polsce na Gości czeka różnorodna oferta dań śniadaniowych, lunchowych i obiadowych, wzbogacona o wyroby piekarniczo-cukiernicze, wytrawne quiche i słodkie tarty, świeże kanapki i sałatki przygotowywane z wykorzystaniem lokalnych produktów. W menu dostępny jest również szeroki wybór napoi zimnych i gorących oraz starannie wyselekcjonowane alkohole.

PAUL to połączenie francuskiej piekarni i restauracji, której dumą jest doskonałe pieczywo, wypiekane na miejscu według tradycyjnych receptur.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte