Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej restauracji

Informacji Restauracja Floor No 2

Położona jest w samym sercu Warszawy, dlatego możemy pochwalić się widokiem na tętniące życiem centrum miasta. Restauracja Floor No 2 słynie ze starannie wykonanych dań z przepisów zakorzenionych w śródziemnomorskiej historii kulinarnej, jednak w nowej, współczesnej odsłonie. Ponadto oferujemy szeroki wybór świeżych owoców morza, najwyższej jakości wołowinę i domową włoską pastę. W karcie posiadamy szeroki wachlarz win, limitowane piwa rzemieślnicze i tradycyjne polskie alkohole, które stanowią bazę naszych koktajli. 

Naszą zaletą jest indywidualne podejście, profesjonalna obsługa i przyjazna atmosfera, dlatego restauracja Floor No 2 idealnie nadaje się na spotkania, lunche, kolacje, przyjęcia firmowe oraz urodziny - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dysponujemy prywatną salą odpowiednią na spotkania do 20 osób, a także mamy możliwość wydzielenie specjalnych przestrzeni, z których można podziwiać tętniące życiem centrum Warszawy.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Teraz otwarte