Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

10 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Parish Gastropub

Jesteśmy klimatycznym miejscem o industrialnym, lecz ciepłym wnętrzu. Znajdziesz u nas ambitne menu, piwa rzemieślnicze oraz aromatyczną kawę.


Zorganizujesz u nas: 

- urodziny

- imprezę firmową do 120 os.

- "wieczór weselny" (z salą na wyłączność do 40 os.)

- spotkanie biznesowe, z przyjaciółmi lub rodziną.


NAZWA & LOGO 

Pomysł na nazwę wziął się z chęci nawiązania do Dzielnicy Czterech Wyznań. Parish (z angielskiego parafia) idealnie wpasowuje się w miejsce będące i restauracją i pubem. Cztery okręgi - cztery wyznania, cztery żywioły, cztery strony świata, cztery smaki... Przyjmiemy pod swój dach wszystkie zbłąkane owieczki, niezależnie od wyznania :)


RESTAURACJA 

Serwujemy lunche, dania typowe dla pub'u i nie tylko. W naszej karcie znajdziecie szeroki przekrój dań, również wegańskich.


PUB 

Wieczorem doświadczyć możecie naszego drugiego oblicza. Weekendy urozmaicamy live setami dj'skimi, a w naszym alkoholowym menu znajdziecie piwa rzemieślnicze, wyselekcjonowane wina, oraz oryginalne drinki.


WYSTRÓJ 

Naszym celem było stworzenie miejsca, które z jednej strony odzwierciedlać będzie charakter restauracji na wysokim, ale wyluzowanym poziomie (również z niewygórowanymi cenami w stosunku do jakości dań) a z drugiej przyjemne miejsce spotkań.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte