Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja ParęOsób

Z ulicą Tarczyńską jesteśmy związani od pokoleń. Po wojnie w lokalu przy Tarczyńskiej 12 był zakład krawiecki dziadka i babci, potem przez wiele lat prężnie działała galeria prowadzona przez rodziców. Swoje prace pokazywali tu między innymi Franciszek Starowieyski, Maria Anto, Jan Lebenstein jak i duet Stary Banan. Od 2014 działamy na Tarczyńskiej jako Paręosób: parzymy speciality coffee, zalewamy ręcznie zwijane listki herbaty i karmimy na słodko lub na słono. W międzyczasie organizujemy wystawy, koncerty i warsztaty.Jako Paręosób chcemy promować i wspierać niezależne działania artystyczne. Do współpracy zapraszamy artystów malarzy, grafików, ale także muzyków i reżyserów (mamy scenę:)). 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia