Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć

Restauracja Papryczka Pizza & Restaurant

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Papryczka Pizza & Restaurant

Nasza Restauracja

Nasza restauracja powstała z myślą o tych którzy chcieliby poczuć prawdziwy włoski klimat i skosztować dobrego włoskiego jedzenia nie wybierając się do centrum miasta.

Ciasto na pizze jest ręcznie wyrabiane z mąki wysokiej jakości oraz oliwy extra vergine. Cienkie i chrupiące pokryte zostaje oryginalna mozzarellą i włoskimi pomidorami. Wszystkie składniki są najwyższej jakości i włoskiego pochodzenia. Do naszych pizz zgodnie z włoską tradycją nie podajemy sosów a w zamian proponujemy oliwy smakowe na bazie włoskiej oliwy extra vergine.

Oprócz pizzy proponujemy szeroki wybór włoskich dań takich jak polędwica wolowa ze świeżymi truflami czy ravioli w trzech smakach, najwyższej jakości włoskie makarony z tradycyjnymi sosami, jak również duży wybór dań z owocami morza, które sprowadzamy trzy razy w tygodniu.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia