Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Panda Handroll - Alernatywy 4

Panda Handroll powstała z myślą o szerokiej grupie odbiorczej. W Naszych lokalizacjach każdy znajdzie coś dla siebie, nie będą zawiedzeni Ci którzy z sushi spędzili już długie lata, a osoby które nie miały jeszcze przyjemności smakować tego japońskiego dania zadowolone będą z przystępnej formy podawania.

Segment restauracyjny sushi ma się dobrze, ale Nasze życie i otoczenie bardzo szybko się zmienia. Chcemy jeść dobrze, szybko, ale i tanio. W końcu nikomu nie uśmiecha się co drugi dzień płacić znaczącą sumę za posiłek w restauracji, a w zestawieniu z brakiem czasu aby przyrządzić coś samemu w domu powstaje luka, którą postanowiliśmy wypełnić.

Jesteśmy alternatywą, która chroni Wasze portfele i żołądki. Nie musisz być skazany na oklepaną pizze, kebab czy kanapki. Otrzymujesz produkt premium – jakość w rozsądnej cenie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia