Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Ośrodek U Fojta

Wybierasz się na wypoczynek w górach? Wisła będzie idealna! Serdecznie zapraszamy do naszego domu wczasowego i restauracji w samym sercu Wisły. “U Fojta” to miejsce, gdzie wysoka jakość miejscowych produktów łączy się z tradycyjnymi smakami. Dbamy o to, aby kuchnia pochodziła niemal prosto z biesiady góralskiej – nawiązując do najlepszych polskich zwyczajów gotowania, znanych i lubianych od setek lat.


Nie da się spędzić prawdziwego urlopu w górach bez rozkoszowania się lokalnym jedzeniem. Wybierz się na krótkie wczasy, na przykład świąteczne, lub dłuższe wakacje w Wiśle i ciesz się wyjątkową sztuką kulinarną w naszym ośrodku wypoczynkowym. W karcie restauracji znajdziesz specjały kuchni regionalnej oraz domowe obiady. Stylowe i ciepłe wnętrze pozwoli w przyjemnej atmosferze spożywać przygotowane posiłki. W słoneczne dni możesz spędzić czas, rozkoszując się daniami serwowanymi w ogródku letnim naszego pensjonatu wypoczynkowego w Wiśle – w otoczeniu zieleni, kwiatów oraz przy płynącym w pobliżu strumyku.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach, dla których przygotowaliśmy specjalne menu z niespodzianką. Dodatkowo plac zabaw z piaskownicą położony na terenie ośrodka wczasowego w Wiśle w ciepłe dni pozwoli dzieciom przyjemnie spędzić czas, a rodzicom zapewni chwile wytchnienia i spokoju, pozwalając im mieć swoją pociechę "w zasięgu oka".

Życzymy smacznego i zapraszamy do sprawdzenia menu w linkach dostępnych poniżej!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia