Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Open Kitchen

Przyświeca nam jasny cel. Stworzenia tak eleganckiego, jak i przystępnego lokalu z otwartą kuchnią, do której może zajrzeć każdy, aby przekonać się, jak wszystko jest przyrządzane, poplotkować z kucharzem, wysłuchać jego wskazówek, czując się przy tym wyjątkowo, niemal jak w domu.


Dołożyliśmy starań, aby miejsce to okazało się odpowiednie na każdy rodzaj spotkania, zarówno biznesowego, jak i eleganckiej kolacji we dwoje, czy spotkania z przyjaciółmi. Oferujemy menu komponowane w zależności od tego, co w danej porze roku przygotowała dla nas natura. Preferujemy świeże składniki, pochodzące od sprawdzonych dostawców, pozbawione sztucznych barwników i chemicznych dodatków. Dla naszych Gości gotujemy tak, jak dla najbliższych osób – powoli, z pasją, zwracając uwagę na każdy szczegół. Jesteśmy pewni, że z Open Kitchen nasi Goście wyjdą najedzeni i zadowoleni. Chefs Table w Gdyni? Tak, w Open Kitchen tzw. Stół Szefa znajduje się przy samej kuchni, w sercu naszej restauracji. Atmosfera różni się tutaj znacznie od tej, jaka panuje na Sali Restauracyjnej. Siedząc przy Stole Szefa można czynnie brać udział w procesie twórczym kuchni. Tutaj nic się nie ukryje przed okiem Gości. Wszystko mamy jak na talerzu, w zasięgu ręki.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte