Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć

Restauracja Ole! Tapas Steak Restaurant

Restauracja nieczynna

Bardzo nam przykro, ale restauracja zaprzestała działalność. Spójrz na podobne w okolicy.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Ole! Tapas Steak Restaurant

Ole! tapas steak restaurant to unikalne miejsce w sercu Warszawy. Dzięki doświadczonym kucharzom i tradycyjnym daniom , przeniesiecie się Państwo w prawdziwy klimat Hiszpanii. Proponujemy dania w oparciu o oryginalne receptury i najlepsze produkty. U nas zjecie steki z hiszpańskiej sezonowanej wołowiny z Galicj oraz wołowiny WAGYU (Kobe Style) – najlepszą wołowiną na świecie. W naszej restauracji ręcznie kroimy szynkę Bellota Pata Negra od Joselito , dojrzewającą 36 miesięcy, uznaną za najlepszą szynkę na świecie. Jak to w Hiszpanii bywa, tak i u nas, znajdziecie bogatą ofertę ryb i owoców morza. Dopełnieniem naszej propozycji wyśmienitych dań są wina, starannie wyselekcjonowane przez polskich i zagranicznych mistrzów sommelierów.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia