Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja OHH!! SUSHI & GRILL

Kultywujemy tradycję jednocześnie wyznaczając nowe trendy.


Serdecznie witamy na oficjalnej stronie OHH!! SUSHI & GRILL na Facebook'u! Jesteśmy najlepszą i największą siecią restauracji w Polsce serwujących dania kuchni japońskiej oraz koreańskiej. Jako że pojawiliśmy się na Naszym rynku jako pierwsi, to właśnie na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za wyznaczanie nowych standardów oraz dbałość o jakość.


Pragnęlibysmy przybliżyć Państwu Naszą restaurację - niezwykle unikatowe oraz niepowtarzalne miejsce serwującą tradycyjne dania kuchni japońskiej oraz koreańskiej.


Poprzez niniejszy portal społecznościowy mamy na celu zgromadzenie jak największej ilości smakoszy, oraz miłośników sieci restauracji OHH!! SUSHI & GRILL w jednym miejscu, oraz na informowaniu Państwa na bieżąco o aktualnych promocjach i zmianach w Naszym bogatym menu.


Zachęcamy wszystkich do przewertowania zdjęć Naszych potraw jak i do zamieszczania na niniejszej stronie swoich cennych uwag, które umożliwiłyby Nam udoskonalenie oferowanych przez Nas usług.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia