Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia

Restauracja OHH!! SUSHI & GRILL

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja OHH!! SUSHI & GRILL

Kultywujemy tradycję jednocześnie wyznaczając nowe trendy.


Serdecznie witamy na oficjalnej stronie OHH!! SUSHI & GRILL na Facebook'u! Jesteśmy najlepszą i największą siecią restauracji w Polsce serwujących dania kuchni japońskiej oraz koreańskiej. Jako że pojawiliśmy się na Naszym rynku jako pierwsi, to właśnie na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za wyznaczanie nowych standardów oraz dbałość o jakość.


Pragnęlibysmy przybliżyć Państwu Naszą restaurację - niezwykle unikatowe oraz niepowtarzalne miejsce serwującą tradycyjne dania kuchni japońskiej oraz koreańskiej.


Poprzez niniejszy portal społecznościowy mamy na celu zgromadzenie jak największej ilości smakoszy, oraz miłośników sieci restauracji OHH!! SUSHI & GRILL w jednym miejscu, oraz na informowaniu Państwa na bieżąco o aktualnych promocjach i zmianach w Naszym bogatym menu.


Zachęcamy wszystkich do przewertowania zdjęć Naszych potraw jak i do zamieszczania na niniejszej stronie swoich cennych uwag, które umożliwiłyby Nam udoskonalenie oferowanych przez Nas usług.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia