Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Niuans Bistro & Cafe

NIUANS Bistro & Cafe to miejsce dla każdego, kto chce smacznie zjeść, docenia świeże produkty bez dodatkowych wspomagaczy smakowych. Lubimy przyprawy, surowce wysokiej jakości, sezonowe warzywa, owoce i eksperymentowanie w kuchni z tradycyjnymi daniami.

W NIUANS'IE można spróbować dań kuchni polskiej, wschodnioeuropejskiej, włoskiej, greckiej, azjatyckiej...i innych, które nas zainspirują.

Staramy się by każdy znalazł u nas coś dla siebie.

Otwarta kuchnia, codziennie inne propozycje na lunch, karta grill'owa z daniami przygotowywanymi i serwowanymi na Państwa oczach. Serwujemy ponadto śniadania, kanapki, desery, koktajle, obiady i lunche na miejscu, jak i na wynos.

Zapraszamy serdecznie na spędzenie z nami czasu przy pobudzającej świeżo parzonej kawie, bądź przy wyselekcjonowanych herbatach Newby.

Przyjmujemy również rezerwacje dla grup po godzinach pracy bistro.

Zapewniamy również szeroko pojęte usługi cateringowe, organizujemy przyjęcia, konferencje prasowe, spotkania firmowe, integracyjne, wesela i chrzciny - wszystko to, czego tylko zapragniesz.

NIUANS Bistro & Cafe mieści się w biurowcu GBC w Warszawie, obok metro Dworzec Gdański.

Zapraszamy

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte