Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Nippon-Kan

Nippon-Kan to restauracja która mieści się na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Jest to lokal o charakterystycznym japońskim klimacie. Podawane są tu dania kuchni japońskiej, chińskiej i tajskiej. Restauracja oferuje tradycyjne potrawy w nowoczesnej, robiącej wrażenie oprawie. Zawsze świeże i najwyzszej jakości sushi, które przyciąga nie tylko smakiem ale i wspaniałym wygladem zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Bogata oferta dań kuchni azjatyckiej sprawia, ze każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno osoby przychodzące na szybki lunch, jak i goście chcący spróbować czegoś nowego.

Nippon-Kan posiada dużą przestronną salę z jednym z najnowocześniejszych i największych barów rolling sushi, po którym przesuwają się talerze z popularnym smakołykiem. Dużym plusem lokalu jest lokalizacja, łatwo tu trafić z każdego miejsca Stolicy. Atmosfera tego miejsca sprzyja poznawaniu nowych, ciekawych osób. Jest to idealny lokal na spotkanie biznesowe lub w gronie znajomych czy też romantyczną randkę w nowoczesnym klimacie. To lokal, z którego klienci zawsze wychodzą z zadowoleni, z poczuciem, że miło spędzili czas. Osoby pracujący w tym miejscu są zawsze uśmiechnięte i chętne by doradzić w kwestii odpowiedniego dla gościa dania.


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia