Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Mr. Dim Sum - Gdynia

Dim Sum Bar to nie tylko chińska pierogarnia to restauracja serwująca przekąski chińskie (tzw. dim sum), zupy, sałatki oraz baozi czyli chińskie bułeczki gotowane na parze. W Chinach dim sumy spożywane są rano do codziennej porannej herbatki.


Oprócz dań kuchni chińskiej będziemy serwować również dania kuchni tajskiej przygotowane przez Ton’a Rak z Bangkoku. Codziennie będzie można spróbować czegoś innego, tak zwanego dania dnia gdzie Ton zaskakiwać Was będzie smakami kuchni azjatyckiej. Beda to klasyki tajskie takie jak zupy tom yam czy makarony pad thai, ale o tym co będzie będziemy Was informować codziennie na naszym FB.  
Najważniejszym specjałem są gotowane na parze pierożki, będziemy wprowadzać sezonowe smaki tzw. pierogi tygodnia szczegóły również na naszym FB.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte