Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Mount Blanc Pijalnia Czekolady i Kawy - CH Bonarka

Barwa witryny, miękkie krzesła tapicerowane, kolor ścian w odcieniu czekolady zdradzają główną specjalność Mount Blanc. Pijalnia czekolady z prawdziwego zdarzenia pozwala rozkoszować się wybornym menu wszystkim odwiedzającym Bonarka City Center w Krakowie. Komfortowe siedziska, eleganckie stoliki i zachwycający wybór słodkości to okazja to podarowania sobie chwili relaksu.

Kawiarnia i pijalnia czekolady Mount Blanc mieści się na parterze galerii tuż przy wejściu głównym. Każdy wchodzący do galerii handlowej witany jest zapachem wybornego specjału belgijskiego. Ci, którzy się skuszą odkryją hipnotyzującą szklaną witrynę. W środku pysznią się doskonałe praliny, ciasta i torty w wielu fantazyjnych smakach.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte