Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

10 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Montenegro

Witamy w Montenegero. To dobra restauracja Łódź serwująca niezwykłe dania kuchni bałkańskiej.


Zapraszamy do wyruszenia z nami w niezwykłą podróż kulinarną, która prezentuje w pełni bogactwo kulinariów Czarnogóry! 

Znajdą u nas Państwo nas wszystkie najpopularniejsze smakołyki kuchni bałkańskiej – przyrządzane według tradycyjnych receptur i z najlepszych składników, które sprowadzamy specjalnie z Czarnogóry, aby móc zaoferować naszym gościom pełną paletę smaków tego kraju. Można spędzić u nas udany czas z bliskimi w przytulnych wnętrzach wypełnionych nastrojową muzyką, a wyjątkowy klimat naszej restauracji będzie dla Państwa jak przeniesienie się do Czarnogóry.


Nasza specjalność to przede wszystkim mistrzowsko przyrządzone mięsa – głównie wieprzowina oraz jagnięcina, które są najpopularniejsze w kuchni bałkańskiej. Serwujemy wyśmienite mięsa grillowane i smażone, tradycyjne wędzone czarnogórskie szynki, także ryby i owoce morza. Mogą Państwo wypróbować u nas między innymi takie specjały jak paluchy z mięsa mielonego – ćevapčići, bryzol z mięsa siekanego – pljeskavica, wyśmienitą sałatkę szopską czy užički ser. Aby słodko zakończyć wizytę w naszej restauracji, polecamy wypróbowanie baklavy – tradycyjnego bałkańskiego ciasta z orzechami. Do naszych dań oferujemy także pełną gamę napojów, w tym mocną kawę parzoną w tygielku oraz napojów alkoholowych takich jak oryginalne rakije. 

Dodatkowo także w Restauracji Montenegro zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych, między innymi z okazji chrzcin, komunii, urodzin, rocznic i innych imprez. Serwujemy pyszne dania kuchni polskiej oraz bałkańskiej i zapewniamy wspaniałą, kameralną atmosferę do świętowania.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia