Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Moja Resto Bar

Restauracja powstała w 2002 roku.
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do najemców biurowca MIX oraz wszystkich innych znajdujących się w najbliższej okolicy.  Od 1.07.2015 nasza lokalizacja uległa zmianie. Obecnie zapraszamy Państwa do przestronnego, klimatyzowanego lokalu na parterze z szybkim dostępem do Internetu oraz możliwością skorzystania z codziennej prasy,  tygodników i magazynów tematycznych. Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty naszego menu: śniadania, bar sałatkowy,  obiady firmowe, zestawy tygodniowe oraz szeroki wachlarz dań z karty. Wszystkie potrawy robione są w naszej kuchni, z samych naturalnych i najlepszych składników.  Nie używamy polepszaczy smaku ani konserwantów. Całym zespołem ciężko pracujemy na Wasze uznanie.  MOJA to otwarta, nieskrępowana przestrzeń, idealne miejsce na rozmowę przy obiedzie  oraz popołudniowe spotkania firmowe.  
Sala konsumpcyjna może pomieścić jednorazowo 100 osób.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte