Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Mjud

MJUD to miejsce multikulturowe, otwarte dla wszystkich, goszczące dużych i małych, pracujących i studiujących, mieszkańców Warszawy jak i turystów przeczesujących zakamarki centrum miasta. W ciągu dnia zapraszamy na pyszne śniadania (niekiedy na życzenie serwowane cały dzień), codziennie inne autorskie lunche oraz bajgle o słonych lub słodkich nadzieniach, które co ważne, sami lepimy i sami wypiekamy według naszego przepisu. Kochamy kawę i dlatego też przykładamy do jej smaku i jakości szczególną uwagę. A wieczorem uwielbiamy wypić lampkę wyselekcjonowanego wina, które niejednokrotnie, zachęciło naszych gości do spędzania wieczoru wspólnie przy połączonych stolikach.


Nasz lokal to miejsce kameralnych spotkań i szkoleń, kreatywnych warsztatów, autorskich mini wystaw fotografii czy malarstwa. Chcemy, aby nasz klient czuł się u nas jak komfortowo, odwiedzał nas spragniony lub głodny a wychodził syty i uśmiechnięty.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia