Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe

Jest nam niezmiernie miło powitać Was w restauracji Milanovo i zaprosić do naszej kuchni, którą wszyscy tworzymy z wielką pasją. Nasza kuchnia jest aromatyczna, ekspresyjna i pomimo swojej prostoty bardzo wymagająca. Tworząc receptury postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę. Chcąc osiągnąć wymarzony efekt, dobieramy wysokiej jakości produkty do naszych dań, bo tylko one gwarantują delektowanie się smakiem jak najbardziej zbliżonymi do tych, które ubóstwiamy.

Naszym celem jest, aby nasza kuchnia miała w sobie europejską pasję i gorący temperament, aby była świetnym pomysłem dla osób zapracowanych i jednocześnie lubiących smaczne jedzenie na przepełnionym talerzu.


Każdego dnia przygotowujemy świeże makarony, które obtaczamy w codziennie gotowanym bulionie ze świeżych kurcząt i najlepiej wyselekcjonowanych warzyw oraz dobranych smakiem przypraw. Nasza kuchnia ma sprawiać, że wracając do domu po ciężkiej pracy, wystarczy, że nas odwiedzisz, a my ugościmy Cię świeżym, bogatym w smak posiłkiem. Podsmażone pomidory, parmezan, oliwa z oliwek i aromatyczne zioła – tyle wystarczy, by zwykły makaron stał się kolorowym przysmakiem cieszącym oko i podniebienie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte