Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Miau Cafe

Nazywam się Ania Pawlicka i moim marzeniem, od zawsze, było prowadzenie kawiarni, ale nie zwykłej kawiarni… To miała być kawiarnia z przesłaniem, z misją. Zauważyłam, że ze względu na styl życia, na tempo i warunki, w których mieszkają mieszkańcy dużych miast, często nie mogą pozwolić sobie na posiadanie kota. Kocie Kawiarnie (Cat Cafes) na całym świecie stały się nie tylko miejscem spotkań kociarzy, ale nieodłączną częścią ich miejskiego życia. Warszawska Miau Cafe, ma szansę być pierwszą kawiarnią z kotami w stolicy. Goście będą mogli w towarzystwie mruczących kocich gospodarzy schronić się przed miejskim zgiełkiem, wypić pyszną kawę, zjeść ciacho czy nawet wyciągnąć laptop i popracować. Posiadacze kotów wiedzą, że nic tak nie wycisza jak mruczący kot na kolanach :)

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte