Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Mercato Bar Delikatesy

MERCATO Bar i Delikatesy to wyjątkowe miejsce łączące to co charakterystyczne dla Włoch – jedzenie, kuchnię, zabawę, towarzystwo. Miejsce w Warszawskim Śródmieściu, gdzie spotykają się ludzie aby zrobić zakupy, porozmawiać, wypić kawę, zjeść szybkie antipasti czy wspaniały, aromatyczny makaron.Mercato to mały rynek: słynne makarony z Kampanii, suszące się trzy dni w promieniach neapolitańskiego słońca pod Gragnano, octy balsamiczne leżakujące latami w beczkach Modeny. Świeże sery: mozzarella di buffala i buratta przylatujące specjalnie samolotem z okolic Neaopolu i Pulii, od razu trafiają na talerze w barze lub czekają na klientów delikatesów. Mercato to miejsce spotkań – bar, winoteka, restauracja, gdzie serwowane są sałatki, kanapki, typowe antipasti oraz dania główne – wszystkie są proste, bez żadnych półproduktów, zastępników, udawania. W połączeniu z winami najróżniejszych włoskich regionów, stanowią wspaniały przykład włoskiej kultury jedzenia. Słodycze i desery: słynne tiramisu - przygotowywane codziennie w charakterystycznych szklankach, śmietankowa panna cotta z delikatnym musem malinowym, czy puszyste baby – Pannetone, to słodki koniec każdego spotkania. Na półkach wspaniałe sosy, w witrynach wiszące szynki, różne rodzaje oliwek, karczochy, wędliny. To wszystko tworzy niepowtarzalny klimat niczym na włoskim bazarze. Do Mercato zapraszamy na ekspresową kawę, leniwe śniadania, szybkie lunche, spokojne popołudnia czy długie wieczory. Każdy znajdzie coś dla siebie, a elastyczność miejsca pozwala na przyjęcie najróżniejszych gości i rezerwacji. Mercato znajduje się pod dwoma adresami:

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte