Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

4 zdjęcia

Restauracja MASKA Jedzenie i Picie

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja MASKA Jedzenie i Picie

Kiedyś


…mieściła się tu legendarna kawiarnia Sułtan. Lokal miał charakterystyczny szyld z mężczyzną w turbanie. Śpiewano o niej w kultowym Kabarecie Starszych Panów („W kawiarence Sułtan przed panią róża żółta (…) wstąp choć na chwili pół tam…”), bywała tam także Agnieszka Osiecka.


Dziś


...jest tu kultowa, wpisana w niepowtarzalny klimat Saskiej Kępy klimatyczna restauracja „Maska” z kuchnią europejską. Od poniedziałku do piątku między godz. 12.00-16.00 oferujemy menu lunchowe.Bywalcy wiedzą też, że w czwartki i piątki mogą liczyć na dostawę świeżych muli. Codziennie warto wypić kawę albo zjeść coś konkretnego w ogrodzie zimowym, w lato odsuwamy szyby i od razu można poczuć się jak w bajce wśród drzew i uliczek Saskiej Kępy . Wśród obrazów polskich artystek współczesnych (obrazy można także kupić) unosi się duch Agnieszki Osieckiej – nic zresztą dziwnego, bo parę kroków na rogu Francuskiej i Obrońców znajduje się jej pomnik.


Warto nas odwiedzić :)

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte