Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Mamma Papa

-----------O NAS-------------

restauracja z pasją. naszą pasją jest jedzenie. naszą pasją jest rodzina. jeśli Państwa pasją jest jedzenie, zabierzcie proszę swoją rodzinę, a my nakarmimy Was najlepiej jak umiemy. A umiemy sporo ;-)


-----------DZIECI--------------

Rodzina to dzieci. Rodzina to dom. Dom, to miejsce, w któym dzieci bawią się beztrosko, a rodzice zajmują się obowiązkami, bacznie czuwając nad swoimi pociechami. Zapraszamy Was do naszego domu. Z tą różnicą, że obowiązki zmienią się w chwilę relaksu, a my dopilnujemy, aby dzieciaki miały się czym zająć. Specjalnie dla nich stworzyliśmy kącik zabaw. Maluchy mają również swoje do powiedzenia w naszym menu. Sprawdźcie sami ;-)


----------ANTRESOLA-----------

Siądźcie z nami przy naszym wspólnym, włoskim stole i zobaczcie jak prawdziwi włosi integrują się przy jedzeniu. Nie ma nic lepszego ;-)


-------------OGRÓD------------------

Jeszcze przez chwilę będziemy mogli rozkoszować się świeżym powietrzem. Troszkę już chłodem zawiało, ale nie bójcie się. Mamy kocyki ;-)


-------------KUCHNIA---------------

Najlepsze co mamy. Bez względu na to, czy składniki sprowadzamy z Włoch, czy kupujemy na lokalnym targu. Są zawsze świeże. Tak jak nasze dania. W tym sezonie odważymy się nieco podkręcić charakter naszych dań. Oceńcie sami ;-)

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia