Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Mamma Mia Bistro

Ten fanpage jest kontynuacją profilu lokalu Mamma Mia! Bistro przy ulicy Berezyńskiej 27 w samym sercu Saskiej Kępy. Lokal ten wciąż funkcjonuje na dotychczasowych zasadach, goszcząc naszych klientów na wysokim poziomie. Wraz z nami, nowymi właścicielkami nadchodzi fala nowych pomysłów, nowej energii, i nowego zapału by wciąż lokal ten cieszył się powodzeniem ze względu na smak, świeżość, jakość i oryginalność oferowanych potraw a także rozwijał się, wciąż pozytywnie zaskakując naszych klientów.


Kuchnia basenu śródziemnomorskiego charakteryzuje się różnorodnością smaków i zapachów. Głównie opiera się na rybach, owocach morza, a także warzywach i owocach. Każdego dnia dostarczamy naszemu Szefowi kuchni świeże produkty niezbędne do przygotowania smacznych dań. 

W stałej ofercie mamy przeróżne quiche, makarony, sałaty z dodatkami. 

W każdej chwili można wpaść z rodziną na świeżo pieczony sernik, brownie, czy bezę, a także na tiramisu czy blok czekoladowy. 

Czasem wystarczy tylko wstać z krzesła zrobić pierwszy krok, by po pokonaniu pewnego dystansu wyciągnąć rękę i sięgnąć po to swoje małe szczęście. Mamma Mia! BISTRO to takie nasze małe spełnione marzenie które jest przykładem potwierdzającym powiedzenie, że chcieć to móc. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte