Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Mama Manousch

Mama Manousch to nowe miejsce spotkań w mieście spotkań. Magiczna przestrzeń, w której dobra kuchnia łączy się z przyjemnością bycia w dobrym towarzystwie.


Mama Manousch?

Ciekawe? Bardzo.

Trudne? Na pewno też.


Nazwa naszej restauracji jest niczym innym jak pewną zabawą. Grą słowem. I jego wieloma ukrytymi znaczeniami. Nazwa ma przede wszystkim wyrażać naszą kuchnię: Intrygującą, Ciekawą, zawsze Autorską. Bez utartych schematów.

W kuchni zawsze staramy się robić wszystko po swojemu, inaczej i inspirująco.


Pewnikiem jest też to, że mama już nawet w samym logo dzierży w dłoni nóż.

Mama ma Nóż? ❤

Zapraszamy do Mamy Manousch przy ul. Świdnickiej 4a, 100 metrów od wrocławskiego Rynku.


Od sennych poranków aż po tętniące życiem nocne godziny ugościmy Was we wnętrzach skrytych za wielkimi witrynami, dzięki którym rytm miasta będzie na wyciągnięcie ręki.

Rano zapraszamy Was na nasze śniadania, zdrowe Bio Smoothies i mocno paloną Czarną, wieczorami zaś na nasze niezrównane, idealne do wina Przekąski, na tyle duże by móc się nimi dzielić z przyjaciółmi.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte