Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Mała Polana Smaków

Ktoś kiedyś powiedział mi takie zdanie: Ty musisz mieć swoją restaurację… przyjąłem do wiadomości i robiłem swoje. Ten sam tekst słyszałem jeszcze parokrotnie. Myślę, coś w tym jest, jeżeli to samo słyszę od wielu osób to należy tak postąpić. Długie przemyślenia, poszukiwania i znalazłem. Miejsce małe, przytulne, klimatyczne ( to opinie Gości), stało się moją Małą Polaną Smaków. Belwederska 13, tuż przy parku Morskie Oko z dużymi przeszklonymi witrynami. 10 stycznia 2015 to dzień, kiedy otworzyłem drzwi Restauracji. To ważny dzień, bo nigdy tego wcześniej nie zrobiłem. Pełen obaw, oczekiwałem na to co będzie. I muszę powiedzieć, że chce mi się żyć! Robię to co kocham, mam cudowną ekipę i miejsce, które odwiedzają Goście. Prosta, krótka karta, którą stworzyliśmy okazała się sukcesem na dzień dobry.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte