Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Magnes Restauracja i Grill

Kilka kroków od Rynku Głównego, w malowniczym Zaułku Niewiernego Tomasza zwanym niegdyś Kącikiem, tuż przy rogu ulic świętych Jana i Tomasza, kamienica nosząca numer piętnaście kryje przestronne wnętrza. To Magnes. Ciepłą atmosferę tworzy tu połączenie posadowionego na sali tuż obok ciężkich, drewnianych stołów, grilla opalanego bukowym drewnem, w którym Szef kuchni przygotowuje Gościom wyśmienite potrawy oraz barwnych obrazów młodych artystów przeplecionych z pochodzącymi wprost z kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie dziełami wybitnych malarzy polskich. Duża przestrzeń rozjaśniona ręcznie robionymi szklanymi żyrandolami buduje wrażenie lekkości. Miejsce wprost wymarzone, by zasiąść do kolacji w przyjacielskim gronie, zaglądnąć na chwilę na odprężający lunch lub kawę, przeprowadzić dyskretną rozmowę biznesową czy zorganizować przyjęcie lub wesele.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte