Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Magazyn

Jeżeli zależy Ci na tym, aby to co jesz i pijesz, było po prostu dobre, zwyczajnie odwiedź nasz Magazyn Food Concept.


Zaproś do nas Rodzinę na obiad. Karta restauracji opiera się na świetnych, lokalnych produktach. Warzywa specjalnie dla nas uprawiane kilkadziesiąt kilometrów od Poznania. Doskonałej jakości mięso i nabiał z małych rodzinnych firm to dla nas podstawy budowania kuchni, w której cykl pór roku wyznacza trendy. Nie gotujemy z półproduktów, na miejscu pieczemy ciasto, chleb, robimy przetwory. Możecie je zabrać ze sobą, bo prowadzimy również Skład Spożywczy. W nim zaopatrzycie się w kawę, herbatę, soki, warzywa i owoce, przetwory oraz wina.

Zaproś Przyjaciół na kolację. Przy doskonałych winach i przekąskach miło spędzicie wieczory. 


Zaproś ludzi z pracy na wyjątkowe spotkanie. Organizujemy kolacje firmowe, pokazy baristyczne, wieczory z sommelierem, pokazy, targi, nietypowe eventy, kameralne i masowe. Mamy wielki plac i przestronny parking, zorganizuj razem z nami niezapomnianą imprezę.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia