Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Lukullus

BOGACTWO RECEPTUR


Proponujemy cukiernictwo uczciwe, oparte na intensywnych smakach najwyższej jakości surowców: polskiego masła z Grajewa, francuskiej mąki, holenderskiego kakao i wanilii Bourbon z Madagaskaru. Całość swojej produkcji opieramy wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie stosujemy polepszaczy smaków, sztucznych aromatów, mieszanek i półproduktów. Nie są potrzebne przy bogatych recepturach naszych ciast.


PIĘKNO FORMY


Dbamy o perfekcyjny wygląd słodyczy. Inspiracje czerpiemy od najlepszych - prosto z Paryża. Żeby zrealizować marzenie o słodyczach wyszukanych, lecz naturalnych ukończyliśmy prestiżowe francuskie szkoły kulinarne: słynną Le Cordon Bleu i Ecole Gregoire Ferrandi - nazwaną przez dziennik Le Monde Harvardem gastronomii.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia