Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

0 zdjęcie
Brukowa 24, Łódź
· Teraz zamknięte (08:00 - 22:00) Zarządzaj restauracją

Ta restauracja nie jest zarządzana przez właściciela, więc informacje mogą być nieaktualne. Czy jesteś właścicielem lub menadżerem tej restauracji? Kliknij tutaj aby nią zarządzać.

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić.

Na mapie

Informacji Łódź

Aby Twoja uroczystość została zapamiętana przez wszystkich gości, potrawy i napoje muszą być wyśmienite. Pomożemy Ci sprawić, że Twoje uroczystości rodzinne lub przyjęcia zostaną wszystkim pozytywnie w pamięci. Catering Łódź zapewnia najlepsze jedzenie a tym samym gwarantuje, że Twoja uroczystość będzie niezapomniania.
---
# Kulinarne przysmaki i wiele więcej
Wybierz spośród zawrotnej liczby dań greckiej, brytyjskiej i śródziemnomorskiej kuchni i daj się zafascynować. W naszej restauracji możesz skosztować naszych słynnych ryb i tapas z owocowym koktajlem – chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą kombinację. U nas czekają na Ciebie śniadanie i niezapomniane chwile.
---
# Dieta i alergie
Jesteśmy zadowoleni, że możemy zaoferować Ci szereg starannie przygotowanych pysznych, wegetariańskich, wegańskich potraw. Możecie być spokojni, że kiedy zdecydujecie się na posiłek u nas, będziecie zadowoleni.
Możesz nas odwiedzić codziennie od 08:00 do 22:00.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia