Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Little Thai Gallery

Restauracja Little Thai Gallery w samym centrum Warszawy zaprasza wszystkich koneserów oryginalnej tajskiej kuchni na niezapomnianą podróż do krainy smaków i aromatów Południowo-Wschodniej Azji. Jest to pierwsza restauracja Tajska w Warszawie połączona z galerią, w której nie tylko będą Państwo mogli rozkoszować się oryginalnymi potrawami kuchni Tajskiej, ale również zapoznać się z niezwykłą kulturą i sztuką kraju Uśmiechniętych Ludzi. Mamy do zaoferowania niesamowite tajskie rękodzieła i pamiątki przywiezione z różnych zakątków Tajlandii, a także wystawy zdjęć Naszych gości oraz filmy, które wyświetlane są na dużym ekranie. Nasza restauracja oferuje doskonale dobrane i skomponowane potrawy, bogactwo karty win, jak i niepowtarzalną stylistykę wnętrza, która z pewnością przeniesie Państwa do niezwykłego świata Tajów, zapewniając wykwintną ucztę nie tylko dla podniebienia... 


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte