Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Lip-Smacking Cafe

Klimatyczna café z drewnianym tarasem. W centrum miasta a jednocześnie w spokojnym otoczeniu zieleni.
Kawa, autorskie wypieki NBC, szeroki wybór napojów i deserów, oraz dania lunch'owe.

• Kawa jest naszą pasją, włożyliśmy i każdego dnia wkładamy mnóstwo serca w to aby LS Cafe kojarzyła się przede wszystkim z kawą najwyższej jakości, przygotowaną zgodnie z wszystkimi zasadami sztuki, przez świadomych powagi tematu baristów.

• Wypieki zarówno te słodkie jak i nie słodkie przygotowywane są przez nasz warsztat Natural Bake Crafters znajudujący się na piętrze nad Lip-Smacking Cafe. Stojąc przed LS można conieco zobaczyć przez okno ;)

• Naszą naczelną zasadą jest to, aby każda pozycja menu posiadała szczególne walory smakowe. Wszystko co trafia do naszego menu jest przez nas drobiazgowo testowane, jeżeli jest po prostu 'dobre' zamiast 'wow' nie trafi do naszego menu. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia